Zapraszam do mojego świata.

Z wykształcenia jestem socjoterapeutą, terapeutą pedagogicznym, terapeutą Integracji Sensorycznej, dyplomowanym instruktorem fitness oraz hatha joga. Jestem certyfikowanym instruktorem jogi w chustach, jogi dla dzieci, aerial hoop oraz zajęć korekcyjno – kompensacyjnych dla dzieci. W Toruniu jako pierwsza prowadzę popularne zajęcia na całym świecie Beer Yoga oraz hot yoga.

Posiadam certyfikat oraz podstawy treningu Bulgarian Bag. Jestem certyfikowaną animatorką zabaw oraz instruktorem do prowadzenia małych form teatralnych, zajęć logorytmicznych oraz sensorycznych.

Cała przygoda z aktywnością fizyczną zaczęła się od tańca. Od dziecka tańczę, od 13 lat zagłębiałam i przekazywałam zajawkę hip hopową, prowadząc zajęcia taneczne.

Prowadzę treningi personalne z podejściem holistycznym. Skupiam się na każdej sferze człowieka. I nakierowuje na realizację wyznaczonych celów.

Prócz spersonalizowanych treningów, rozpisuję indywidualne diety.
Posiadam certyfikat z zakresu dietetyki sportowej, profilaktyki żywieniowej, fitoterapii oraz dietoterapii. Ponadto zajmuję się dietą dla dzieci, certyfikat z zakresu wybiórczości pokarmowej dla dzieci z problemami sensorycznymi.

Wspólnie z mężem prowadzę Fundację Bust a Move, aktywizując dzieci, dorosłych oraz Seniorów do zdrowego i prawidłowego trybu życia. Realizujemy dofinansowane zajęcia dla mieszkańców Torunia i okolic.

Prowadzę zajęcia poczynając od dzieci od 1 roku życia, po osoby dorosłe i Seniorów.

Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki, na cuda chwilę trzeba poczekać 

Zapraszam na zajęcia stacjonarne do Toruńska Strefa Siły oraz na konsultacje online.